HAKKIMIZDA

Biz kimiz?

Veribox Technology, insana değer veren bir yaklaşımla ödül almayı tercih eden bir teknoloji şirketidir.

Müşterilerine hızlı, güvenli, kaliteli hizmet veren esnek çözümler sunan Veribox Teknolojisi konusunda uzman katkılarla teknoloji yatırımları sağlamaktadır.

Veribox Technology olarak 20. yılda aşkın bilgi ve tecrübeyi iş dünyasının hizmetine sunmaktayız. Yenilikçi hizmet ve ürünleriyle rekabet avantajı ve verimlilik kazandırıyoruz; iş yapışma modelinin, vizyon ortaklarına verdiği önem ile iş kolunda korunmasını sürdürmektedir.

Vizyonumuz, yeni nesil teknolojiler sağlayan, uçtan uca çözümler sunan, kendi ürün ve hizmetleri geliştiren güçlü bir teknoloji şirketi olmaktır. Kurumların dijital dönüşümlerinde hizmet sağlayıcı organizasyonu gerçekleştiren Veribox Teknoloji; Veri Tabanı Yönetim Hizmetleri, Sistem Altyapı Yönetim Hizmetleri DevOps CI/CD Hizmetleri, Sap Basis Danışmanlık Hizmetleri, Orta Katman Yönetim Hizmetleri, İş Zekası Danışmanlık Hizmetleri, Dedike Kaynak-IT Head Hunting Hizmetleri, Yazılım Geliştirme Projeleri gibi esnek hizmetler ve ürünler sunmaktadır. Veribox Teknolojisi; bilgi teknolojileri, sigortacılık, bankacılık, perakende, enerji, otomotiv, kamu, ve daha birçok ürün, alan fiyatları bölümlerinin iş ürünlerine yönelik servisler ve ürünlerle, depoların tedarik zincirinden müşteri deneyimine dek katma değer sağlayarak dijitalleştirmektedir. Veribox Teknolojisi, çözümün çözümlerini içeren çözümleri temsil eder.

Başta DevOps, Linux/Unix, SAP ve Veri Tabanı teknolojileri olmak üzere Veri Ambarı, İş Zekası ve Raporlama Uygulamaları, Sistem Yönetim Çözümleri, Yazılım Geliştirme, iş sürekli platformları ve donanım tedariği kesintilerinin unutulmaz geleceğin çözümlerini sunmaktadır.