İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

İnsan odaklı yaklaşımımızdan yoksunluk ekip çalışmalarına dayanıklı, başarılı, çeşitlilik sağlayan, bütünü bir araya getiren, problem çözebilen, yeni yeteneğimize aramıza katmayı hedefz. Mevcut çalışanlarımızı ise bu şekilde büyütmeyi geliştirmeyi ve ailemizi büyütmeyi hedeflemekteyiz.

Sektördeki gidişatın gidişatında çalışanlarımızın seçimi, ek kazandırılması, görevlendirilmesi, performans yönetimi, eğitim, motivasyonu, ödüllendirilmesi ve takip edilmesi bütüncül bir bakış açısıyla ele alınır.

Bu hedef ışığında aşağıdaki ‘İnsan Kaynakları Prensipleri’ doğrultusunda hareket ederiz.

Veribox Teknolojisi işe alım süreci tüm kullanıcılara fırsat eşitliği sağlamayı kendine ilke edinmiştir. Etik İlkeler Politikası cinsiyet, yaş, dil, din, ırk, inanç, etnik köken, inançlar, sosyal veya ekonomik durum, medeni hal, siyasi düşünceler, engellilik hali, ebeveynlik, askerlik hizmeti gibi sebepler oranı kişiler arasında ayrım yapmadan özgürlük bakış açısı açısı ile insanlara adil fırsatlar ve haklar sunmakta ve bu bireysel birikime dayalı verimliliklere asla sabır göstermemektedir.

Veribox Technology, tüm çalışanlarımızın İnsan Kaynakları Departmanını bir yol arkadaşı olarak görmelerini sağlamayı ve kariyer yönetimi sürecinde yollarına ışık tutmayı hedefliyor.

Kariyer Yönetimi ve Kişisel Gelişim

JDP Programı

Bilişim sektöründe meraklılarla ilgili mühendislik alanlarında ya da farklı disiplinlerden mezun gençlere JDP Programı çerçevesinde eğitim veriyor, bu eğitimler sonrasında başarılı olan genç mezunları istihdam etmekteyiz

Yeni yeteneğimizin, Veribox Akademi’nin planlamış olduğu eğitimler ile gelişimlerini desteklemekteyiz. Veribox Teknoloji çalışanlarının eğitimlerine %100 ücretsiz katılım avantajına sahiptir. Öğrenilmiş olan bilgileri pekiştirme imkanını laboratuvar ortamında sağlarız. Bu sayede gelişmiş, öz güvenli ve başarı potansiyeli yüksek gençlerimizin sektöre güçlü adımlar atmasına destek olmaktayız.

Güncel eğitimleriyle Veribox Teknolojisi Udemy platformunda çalışanlarımızın istek ve ilgilerine yönelik eğitimleri sınırsız erişim yetkisine sahip çalışanlarımıza sunuyoruz. Çalışanlarımız eğitimlerini başarıyla sürdürdükten sonra Veribox Teknoloji şirketi adı altında sertifika almaya hak kazanmaktadır.

Ortak olduğumuz Oracle, Red Hat, Suse gibi teknoloji kanıtları sertifikasyon olanaklarını çalışanlarımıza sunuyoruz. Çalışanlarımızın bilgi, tecrübe ve göstermiş oldukları eforu resmi sertifikalar ile desteklemekteyiz.